top of page

ABOUT US

AIKE

Kui Aike on seltskonnas, on naer ja positiivne õhkkond garanteeritud. Samas aga võib temaga ka tõsiste maailmaasjade üle arutada. Aike on siiras, heatahtlik ja alati valmis teisi aitama. Aike on see naine, kes võib minna poodi leiva järele ja leiva asemel koju hoopis kümne kassipojaga naasta.Oma tšelloõpinguid alustas ta 8 aastaselt Tallinna Muusikakoolis, edasi Georg Otsa nimelises muusikakoolis ning 2016 kevadel sai  ta bakalaureusediplomi Eesti Muusika-ja Teatriakadeemiast. Hetkel töötab Aike teater Vanemuise sümfooniaorkestris.

JOHANNA MARIE

...on aktiivne, humoorikas, töökas ja sihikindel naine, kes alustatu alati lõpule viib ja seda kõige paremini teha soovib.

Tuttavad kirjeldavad Johannat kui alati healtujulist ja säravat naist, kes teeb ja jõuab palju.

Suurimateks hobideks on reisimine, sport ja võõrkeeled.

Hariduskäik: Viiulimänguga alustas Johanna kuue aastaselt Tallinna Muusikakeskkoolis. 2013 sai ta bakalaureusekraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias, peale mida kolis aastaks Itaaliasse, et jätkata magistriõpinguid Verona konservatooriumis. 2016 kevadel lõpetas Johanna magistriõpingud cum laude diplomiga Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias.

SANDRA

....on positiivse ellusuhtumisega ja püüab vastu võtta kõik võimalused mida elu pakub. Ta usub, et kui midagi piisavalt tahta, siis on kõik võimalik, elus peab olema kindel siht. Sõbrad peavad Sandrat seltskonnahingeks, kes paneb tavaliselt oma särava isiksusega kogu teda ümbritseva elama, tema optimism nakatab kõiki. Hobideks on koerte ja hobustega tegelemine. Meeldib viibida looduses ja seigelda maailma eri paikadesse. Muusikalise hariduse on Sandra saanud Nõmme Muusikakoolist, Tallinna Muusikakeskkoolist ning 2016 aastal lõpetas ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias magistriõpingud. Koos Johannaga õpiti aasta vahetusüliõpilastena Itaalias, Veronas. 

ELIISA

...päikeseline naine. Alati naerusuine ja positiivne, töökas ja edasipüüdlik, heasüdamlik ja aus. Alustas saksofoni-õpinguid Märjamaa Muusika- ja Kunstikoolis, lõpetas Georg Otsa nimelise Muusikakooli saksofoni eriala ning hetkel õpib EMTA 2. kursusel rütmimuusika pedagoogikat, erialast tööd lastega praktiseerib kodukoha koolis ja lasteaias. Hobideks on lauatennis ja rahvatants.

bottom of page